Systém KERIOControlSystém KERIOControl

 

Řešení pro unifikované zabezpečení sítě


S Kerio Control ochráníte svou síť před viry, malwarem a zákeřnými aktivitami. Je to velice snadné.

Kerio Control v sobě spojuje vlastnosti Next-Generation Firewallu – síťový firewall a směrovač, detekci a prevenci útoků (IPS), antivirovou ochranu, VPN a filtrování webového obsahu a aplikací. Tyto komplexní funkce a bezkonkurenční flexibilita nasazení činí z Kerio Control ideální volbu pro malé a středně velké firmy.

Next Generation Firewall, směrovač a nejmodernější systém detekce a prevence útoků IPS

Systém KERIOControlDíky Kerio Control ochráníte integritu svých serverů s pomocí hloubkové kontroly paketů a pokročilých funkcí směrování sítě včetně současné podpory protokolů IPv4 i IPv6. Vytváříte svá vlastní pravidla pro příchozí a odchozí síťovou komunikaci, omezujete komunikaci na základě URL adres, aplikací, typu přenosu, kategorií obsahu či časových intervalů.

Ještě vyšší ochranu vaší sítě zajistí systém detekce a prevence útoků (IPS), a to prostřednictvím analýzy paketů založené na systému Snort, průběžných aktualizacích pravidel z Emerging Threats, ochrany před uhodnutím hesla, seznamu blokovaných IP adres a výjimek z pravidel, díky nimž eliminujete falešné poplachy (false positives).


Pokročilá antivirová ochrana

Integrovaný Kerio Antivirus ochrání vaši síť před záplavou virů, červů, trojských koní a spywaru.

Tato volitelná úroveň ochrany nabízí kontrolu veškeré webové komunikace a přenosů FTP, e-mailů, příloh a stahovaných souborů. Virová databáze se navíc aktualizuje automaticky.

 


Systém KERIOControl


Nejmodernější filtrování obsahu webových stránek a aplikací

S pomocí nástroje Kerio Control Web Filter se sledováním aplikací lze selektivně blokovat, povolovat či zaznamenávat přístup k aplikacím a 141 různým kategoriím webového obsahu. Můžete zakázat ve své síti komunikaci, která příliš zatěžuje šířku pásma (např. streamovaná videa), nebo blokovat peer-to-peer sítě. Znemožníte uživatelům přístup na nebezpečné stránky, o nichž je známo, že obsahují viry a spyware nebo provádějí útoky jako phishing či krádeže identity.

Rozšíření Kerio Control Web Filter se sledováním aplikací limituje právní odpovědnost, chrání vaši síť a zvyšuje produktivitu tím, že omezuje uživatelům přístup na nebezpečné nebo nevhodné stránky.


Bezkonkurenční Quality of Service

Sledováním provozu sítě a upřednostněním pouze důležitých typů komunikace zajistíte dostatečně vysokou rychlost přenosu.

Nástroj Kerio Control QoS umožňuje rozložit zátěž internetového připojení s cílem maximalizovat šířku pásma a automaticky zálohovat internetové připojení. Řízení šířky pásma na základě pravidel vám umožňuje stanovovat maximální či minimální rychlosti a vyhradit šířku pásma konkrétním uživatelům, skupinám či typům komunikace.


Reporty o využívání sítě zajistí zvýšení produktivity

Funkce Kerio Control Statistics vám poskytne podrobné zprávy o využívání aplikací a sítě uživateli. Sledovat ho lze ve výpisech pro jednotlivé dny, týdny, měsíce nebo jakékoliv jiné zvolené období, a to pro jednotlivého uživatele, skupinu či celou organizaci. Získáte přehled o nejčastěji navštěvovaných stránkách, konkrétních síťových protokolech, nejaktivnějších uživatelích internetu a další informace. Budete mít zkrátka jasnou představu o internetové aktivitě všech svých zaměstnanců.


Zabezpečená síť VPN

Kerio Control spojí hlavní sídlo vaší společnosti s pobočkami i vzdálenými uživateli snadno a bezpečně. Nastavení Kerio VPN tunelu je velmi jednoduché a poskytuje výkonné síťové připojení. Podpora IPsec/L2TP navíc umožňuje připojení mobilních zařízení a firewallů třetích stran. Funkce dvoustupňového ověřování zajistí další ochrannou vrstvu pro jakoukoliv formu vzdáleného přístupu.


Vzdálená webová správa a monitorování

Provádějte veškerou správu a konfiguraci z webového administračního rozhraní pomocí vašeho stolního počítače nebo tabletu.

Prostřednictvím intuitivního rozhraní rychle a bezpečně nastavujete zabezpečení, spravujete uživatele a šířku pásma a stanovujete pravidla pro síťovou komunikaci.

Mějte kontrolu nad všemi vašimi zařízeními pomocí MyKerio. Spravujte veškerá nasazení Kerio Control prostřednictvím centralizovaného webového rozhraní, které vám poskytne souhrné systémové informace, automatické zálohování konfigurace, monitorování stavu, systémové notifikace a úplnou vzdálenou konfiguraci.

Dostávejte upozornění přímo na vaše mobilní zařízení prostřednictvím aplikace MyKerio pro Android, iPhone a Apple Watch. Můžete si být jistí, že vaše zařízení jsou online a pokud se tento status změní, budete první, kdo se to dozví.


Remote Management in Kerio Control

Kerio Control app for iPhone Kerio Control app for Android


Flexibilní nasazení

S pomocí Kerio Control zajistíte provoz jakéhokoli IT prostředí.

Kerio Control lze nasadit jako software appliance, virtuální zařízení či hardwarové zařízení s optimalizovaným výkonem. Díky možnosti autokonfigurace v rámci MyKerio je vzdálené nasazení hardwarových zařízení jednodušší a rychlejší než kdy předtím.

Kerio Control podporuje nasazení protokolu IPv6, a to jak v případě, že přecházíte z IPv4, tak jestliže používáte oba protokoly zároveň. Ke sledování stavu produktu Kerio Control můžete používat své oblíbené nástroje SNMP.