Systém KERIOControl GFI software

Řešení pro unifikované zabezpečení sítěSystém KERIOControl

S Kerio Control ochráníte svou síť před viry, malwarem a zákeřnými aktivitami. Je to velice snadné.

Kerio Control v sobě spojuje vlastnosti Next-Generation Firewallu – síťový firewall a směrovač, detekci a prevenci útoků (IPS), antivirovou ochranu, VPN a filtrování webového obsahu a aplikací. Tyto komplexní funkce a bezkonkurenční flexibilita nasazení činí z Kerio Control ideální volbu pro malé a středně velké firmy.


Next Generation Firewall, směrovač a nejmodernější systém detekce a prevence útoků IPS

Systém KERIOControlDíky Kerio Control ochráníte integritu svých serverů s pomocí hloubkové kontroly paketů a pokročilých funkcí směrování sítě včetně současné podpory protokolů IPv4 i IPv6. Vytváříte svá vlastní pravidla pro příchozí a odchozí síťovou komunikaci, omezujete komunikaci na základě URL adres, aplikací, typu přenosu, kategorií obsahu či časových intervalů.

Ještě vyšší ochranu vaší sítě zajistí systém detekce a prevence útoků (IPS), a to prostřednictvím analýzy paketů založené na systému Snort, průběžných aktualizacích pravidel z Emerging Threats, ochrany před uhodnutím hesla, seznamu blokovaných IP adres a výjimek z pravidel, díky nimž eliminujete falešné poplachy (false positives).


Pokročilá antivirová ochrana

 • Integrovaný Kerio Antivirus ochrání vaši síť před záplavou virů, červů, trojských koní a spywaru.
 • Tato volitelná úroveň ochrany nabízí kontrolu veškeré webové komunikace a přenosů FTP, e-mailů, příloh a stahovaných souborů. Virová databáze se navíc aktualizuje automaticky.

Systém KERIOControl


Nejmodernější filtrování obsahu webových stránek a aplikací

 • S pomocí nástroje Kerio Control Web Filter se sledováním aplikací lze selektivně blokovat, povolovat či zaznamenávat přístup k aplikacím a 141 různým kategoriím webového obsahu. Můžete zakázat ve své síti komunikaci, která příliš zatěžuje šířku pásma (např. streamovaná videa), nebo blokovat peer-to-peer sítě. Znemožníte uživatelům přístup na nebezpečné stránky, o nichž je známo, že obsahují viry a spyware nebo provádějí útoky jako phishing či krádeže identity.
 • Rozšíření Kerio Control Web Filter se sledováním aplikací limituje právní odpovědnost, chrání vaši síť a zvyšuje produktivitu tím, že omezuje uživatelům přístup na nebezpečné nebo nevhodné stránky.

Bezkonkurenční Quality of Service

 • Sledováním provozu sítě a upřednostněním pouze důležitých typů komunikace zajistíte dostatečně vysokou rychlost přenosu.
 • Nástroj Kerio Control QoS umožňuje rozložit zátěž internetového připojení s cílem maximalizovat šířku pásma a automaticky zálohovat internetové připojení. Řízení šířky pásma na základě pravidel vám umožňuje stanovovat maximální či minimální rychlosti a vyhradit šířku pásma konkrétním uživatelům, skupinám či typům komunikace.

Reporty o využívání sítě zajistí zvýšení produktivity

 • Funkce Kerio Control Statistics vám poskytne podrobné zprávy o využívání aplikací a sítě uživateli. Sledovat ho lze ve výpisech pro jednotlivé dny, týdny, měsíce nebo jakékoliv jiné zvolené období, a to pro jednotlivého uživatele, skupinu či celou organizaci. Získáte přehled o nejčastěji navštěvovaných stránkách, konkrétních síťových protokolech, nejaktivnějších uživatelích internetu a další informace. Budete mít zkrátka jasnou představu o internetové aktivitě všech svých zaměstnanců.

Zabezpečená síť VPN

 • Kerio Control spojí hlavní sídlo vaší společnosti s pobočkami i vzdálenými uživateli snadno a bezpečně. Nastavení Kerio VPN tunelu je velmi jednoduché a poskytuje výkonné síťové připojení. Podpora IPsec/L2TP navíc umožňuje připojení mobilních zařízení a firewallů třetích stran. Funkce dvoustupňového ověřování zajistí další ochrannou vrstvu pro jakoukoliv formu vzdáleného přístupu.

Vzdálená webová správa a monitorování

 • Provádějte veškerou správu a konfiguraci z webového administračního rozhraní pomocí vašeho stolního počítače nebo tabletu.
 • Prostřednictvím intuitivního rozhraní rychle a bezpečně nastavujete zabezpečení, spravujete uživatele a šířku pásma a stanovujete pravidla pro síťovou komunikaci.
 • Mějte kontrolu nad všemi vašimi zařízeními pomocí MyKerio. Spravujte veškerá nasazení Kerio Control prostřednictvím centralizovaného webového rozhraní, které vám poskytne souhrné systémové informace, automatické zálohování konfigurace, monitorování stavu, systémové notifikace a úplnou vzdálenou konfiguraci.
 • Dostávejte upozornění přímo na vaše mobilní zařízení prostřednictvím aplikace MyKerio pro Android, iPhone a Apple Watch. Můžete si být jistí, že vaše zařízení jsou online a pokud se tento status změní, budete první, kdo se to dozví.

Remote Management in Kerio Control

 • Kerio Control app for iPhone Kerio Control app for Android

Flexibilní nasazení

 • S pomocí Kerio Control zajistíte provoz jakéhokoli IT prostředí.
 • Kerio Control lze nasadit jako software appliance, virtuální zařízení či hardwarové zařízení s optimalizovaným výkonem. Díky možnosti autokonfigurace v rámci MyKerio je vzdálené nasazení hardwarových zařízení jednodušší a rychlejší než kdy předtím.
 • Kerio Control podporuje nasazení protokolu IPv6, a to jak v případě, že přecházíte z IPv4, tak jestliže používáte oba protokoly zároveň. Ke sledování stavu produktu Kerio Control můžete používat své oblíbené nástroje SNMP.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.

Image​  Ověřte si platnost certifikace montážního partnera